Ceník

Nabídka sklep

Varianta STANDARD

520 Kč

Tato varianta zahrnuje řízenou degustaci ve vinném sklípku a pohoštění formou moravského prkénka (300 g/osoba – škvarky, klobásy, uzené, sýr, pečivo, zelenina). Láhve vína lze dokoupit během posezení ve vinném sklepě dle aktuálního ceníku. Posezení ve vinném sklepě je možné do 22.00 hodin

Varianta PLUS

670 Kč

Tato varianta zahrnuje řízenou degustaci ve vinném sklípku s následným výběrem jedné láhve vína (0,75 l/osoba) dle vaší chuti. Pohoštění je formou moravského prkénka (300 g/osoba – škvarky, klobásy, uzené, sýr, pečivo, zelenina). Další láhve vína lze dokoupit během posezení ve vinném sklepě dle aktuálního ceníku. Posezení ve vinném sklepě je možné do 22.00 hodin.

Degustace mezi vinicemi

1200 Kč

Nabízíme exkluzivní zážitek degustace mezi vinicemi spojenou s exkurzí po našich vinicích v oblasti Dunajovických kopců. Tento balíček zahranuje dopravu z Pasohlávek do Dolních Dunajovic a zase zpět. Komentovanou prohlídku vinic, včetně lokality Dunajovických kopců, které patří mezi jedny z nejkrásnějších přírodních rezervací na jižní Moravě. Řízenou degustaci přímo ve vinohradu, občerstvení formou studeného prkénka (300 g/osoba – škvarky, klobásy, uzené, sýr, pečivo, zelenina), láhev dle vlastního výběru

Ceny jsou uvedeny vždy pro jednu osobu. Varianty lze různě kombinovat a nemusí mít celá skupina vždy stejnou variantu posezení. 

Ceník ubytování - apartmán

(všechny ceny jsou platné při obsazenosti minimálně 4 lůžek)

Ceny platné pro období leden - prosinec

Typ pokoje POČET NOCÍ CENA
Čtyřlůžkový 1 - 7 nocí 2400 Kč/ pokoj / noc
Dvoulůžkový 1 - 7 nocí 1200 Kč / pokoj / noc
Čtyřlůžkový 1 - 7 nocí  2400 Kč / pokoj / noc

Další informace k ceníku

V ceně ubytování není zahrnut ubytovací poplatek obecnímu úřadu. 

V topné sezóně tj. leden-duben, říjen-prosinec se vytápění zajišťuje krbovými kamny, ve kterých se topí briketami, které se hradí individuálně, dle využitých kusů.

Za domácího mazlíčka si účtujeme částku 100 Kč/noc 

V apartmánu je k dispozici jedna přistýlka. Cena za přistýlku je 300 Kč/noc.

Minimální obsazenost apartmánu jsou 4 osoby. 

V měsících červenec - srpen bereme pouze týdenní pobyty. 

Vratná kauce na apartmán je 2000 Kč, pokud se jedná o rozlučku se svobodou kauce činí 5000 Kč.