Degustace

Naše vína můžete ochutnat přímo v rodinném vinařství. Nabízíme Vám řízené degustace s vinařem v atmosféře tradičního vinného sklepa. Ochutnáte 8 – 10 vzorků vína, prohlédnete si prostory sklepa a dozvíte se, jak se hrozny z vinice dostanou až do Vaší sklenky. Po teoretické a ochutnávkové části můžete posedět v prostorách lisovny, kde lze víno doplnit o tradiční domácí speciality (klobásy, uzené, škvarky apod.). Stačí si jen vybrat z našich variant v sekci ceník.

Pokud tedy plánujete firemní akci, rozlučku se svobodou či posezení s přáteli, neváhejte nás kontaktovat a my zařídíme vše potřebné.

Řízené degustace

V našem rodinném vinném sklípku Vám nabízíme řízené degustace přímo s vinařem a zážitek nevšední atmosféry tradičního sklepa. Máte možnost ochutnat zdejší moravská vína a také se dozvědět něco nového o výrobě či historii vína. Novinkou v našem vinařství jsou také komentové výlet na Dunajovické kopce do našich vinic, které jsou spojeny s řízenou degustací a následným pohoštěním přímo uprostřed jedné z nejkrásněšjích přírodních rezervací na Moravě. 

Domácí studená kuchyně

Pokud byste během degustace vín dostali chuť na něco k zakousnutí, máme pro Vás stále připravenou nabídku domácích specialit (klobásky, uzené, slanina, sýry, škvarky). Pro objednané skupiny připravujeme obložené talíře či tradiční moravská prkénka.

Firemní akce

Chcete si udělat firemní akci a nevíte kde ji uspořádat? Přijďte k nám a uspořádejte si tradiční moravské posezení ve vinném sklípku. Vše pro vás připravíme, vy se jen přijdete pobavit. Ubytování je pro vás zajištěno přímo nad vinným sklípkem. Tudíž pár kroků do sklepa, pár kroků do postele.

Kapacita

Kapacita našeho sklípku je 20 osob.